شنوايي سنج
تست شنوایی
Image result for audiometer

هر صداسنج است که برای تست شنوایی باید به طور منظم کالیبره شده برای اطمینان حاصل شود که سطح نشان داده شده بر روی صفحه نمایش خود را به محرک واقعی این موضوع را به معرض برابر است. اندازه گیری دقیق و قابل اعتماد هستند در مرحله اول در توصیف و کمی از دست دادن شنوایی.
علاوه بر این، کالیبراسیون مناسب تضمین می کند که اندازه گیری ها سازگار می باشد، صرف نظراز درمانگاه یا در واقع منطقه و یا کشوریکه در آن اندازه گیری انجام می شود. اودیومترهای با استفاده از یک سیستم شبیه ساز گوش (یا سیستم کالیبراسیون ادیومتری) کالیبره شده است. برای تست مکانیزم شنوایی هوا انتقال، سیستم های شامل یک شبیه ساز گوش و یا متصل آکوستیک، مطابق با IEC 60318-1 هم (با نام مستعار گوش مصنوعی) و یا IEC 60318-3 (متصل مرجع) بوده است.

Image result for audiometer test
این دستگاه در اصل از یک میکروفون کالیبره با حجم جفت همراه است، باز در یک طرف است که اجازه می دهد تا استفاده از هدفون در هنگام تست تشکیل شده است. برای تست مکانیزم شنوایی استخوان انتقال، 'سیستم' یک کوپلر مکانیکی (با نام مستعار ماستوئید مصنوعی) مطابق با IEC 60318-6 می باشد. این دستگاه با استفاده از یک سری از لایه های لاستیک به زن و شوهر استخوان-ویبراتور (که در تست ارائه محرک به بیمار) به مبدل نیرو. این امکانرا به دستگاه را به تقلید از راهی که در آن صدا را از طریق بخش ماستوئید از استخوان تمپورال منتقل می شود، که استخوان روان شناسی می شوند زمانی که آزمایش اعمال می شود.
کلمات کلیدی مرتبط: آگهی استخدام مهندسی شیمی , فیلمبردار امیرآباد شمالی , استخدام منشی مدیرعامل , درآمد یک مدیر عامل منطقه 1 , آگهی استخدام فروشنده , استخدام تایپیست زاهدان پاره وقت , متخصص امنیت اطلاعات , فیزیوتراپ ماهر در استان کرمان با پورسانت بالا , کارگر ماهر ساختمانی , سایت نقاش آمل ,
چهارشنبه بیست و دوم 7 1394
(0) نظر
برچسب ها :
X