شنوايي سنج
ماستوئید مصنوعی
ماستوئید مصنوعی / جفت مکانیک (گوش استخوان انتقال سیستم شبیه ساز)ماستوئید مصنوعی (یا کمیسیون مستقل انتخابات جفت مکانیک، همانطور که در IEC60318-6 مشخص شده) یک دستگاه صوتی طراحی شده است که به ارائه یک امپدانس مکانیکی وابسته به فرکانس نزدیک که از بخش ماستوئید از استخوان تمپورال است. آنها در درجه اول استفاده برای کالیبره کردن کانال استخوان انتقال از یک صداسنج، که خود استفاده می شود برای تست شنوایی بیمار در پاسخ به مکانیسم استخوان انتقال با ارائه سطح نیروی شناخته شده در فرکانس های مشخص شده است.دستگاه شامل یک گنبد، که نشان دهنده یک شبیه سازی مکانیکی از استخوان ماستوئید انسان، از نظر امپدانس مکانیکی وابسته به فرکانس آن، و دارای یک مبدل نیرو برای اندازه گیری سطح نیروی تحویل داده زمانی که استخوان روان شناسی استفاده می شود.

خروجی الکتریکی از مبدل نیرو است که معمولا با یک متر سطح صدا اندازه گیری، و نشان می دهد سطح نیرو، (یا نیروی سطح شنوایی زمانی که به RETFL اشاره شده است، مرجع آستانه معادل نیروی سطح ') است که شنونده واقعی خواهد بود توسط سیگنال و استخوان همان وسیله ارتعاش و نوسان در معرض زمانی که در سنجش شنوایی استفاده می شود. این ترکیب کامل از ماستوئید مصنوعی، صدا سنج و منجر مرتبط و غیره است که به عنوان "سیستم کالیبراسیون ادیومتری" نامیده است.
کلمات کلیدی مرتبط: توسعه یک استراتژی رفتن به بازار , استان خراسان جنوبی خیاط با حقوق و مزایای عالی , چگونه یک گرافیست بزرگ شویم , مهندس مکانیک میدان آزادی در منطقه عالی , تحلیلگر و طراح نرم افزار , تراشکار استخدام در دهکده المپیک با موقعیت ویژه , تبدیل به یک متخصص آموزش , درآمد یک منشی مدیرعامل یزد یک شیفت کار , آهنگسازان و نوازندگان , استخدام آشپز در سبزوار در محیطی آرام ,
چهارشنبه سیزدهم 8 1394
(0) نظر
برچسب ها :
شنوایی شناس
Image result for audiology
شنوایی شناس
یک کارشناس شنوایی سنجی سلامت مراقبت حرفه ای است و متخصص در شناسایی، تشخیص، درمان و اختلالات از بخش های سیستم شنوایی و دهلیزی گوش نظارت. متخصص شنوایی سنجیآموزش دیده برای تشخیص، مدیریت و / یا درمان شنوایی، وزوز گوش، یا مشکلات تعادل می باشد. آنها توزیع، مدیریت و بازسازی سمعک و ارزیابی نامزدی برای ونقشه کاشت حلزون. آنها خانواده مشاورهاز طریق یک تشخیص جدید از دست دادن شنوایی در نوزادان و کمک به آموزش مهارت های مقابله با استرس و غرامت به بزرگسالان اواخر deafened. آنها همچنین به طراحی و اجرای برنامه های ایمنی شنوایی شخصی و صنعتی، برنامه غربالگری شنوایی نوزادان، برنامه غربالگری شنوایی مدرسه، و ارائه توپی های گوش اتصالات خاص و سایر دستگاه های حفاظت شنوایی برای کمک به جلوگیری از دست دادن شنوایی. متخصص شنوایی سنجیآموزش دیده برای ارزیابی اختلالات دهلیزی محیطی نشات گرفته از آسیب گوش داخلی. آنها همچنین برای درمان دهلیزی و تعادل بعضی از اختلالات مانند سرگیجه خوش خیم وضعیتی (BPPV) فراهم می کند. علاوه بر این، بسیاری از متخصصان شنوایی سنجی به عنوان دانشمندان شنوایی در یک ظرفیت پژوهشی کار می کنند.متخصص شنوایی سنجیآموزش در آناتومی و فیزیولوژی، سمعک، کاشت حلزون، الکتروفیزیولوژی، آکوستیک، روانتنانی، مغز و اعصاب، عملکرد دهلیزی و ارزیابی، اختلالات تعادل، مشاوره و ثبت نام زبان. متخصص شنوایی سنجینیز برنامه غربالگری شنوایی نوزادان است که در بسیاری از بیمارستان ها در ایالات متحده، انگلستان و هند اجباری ساخته شده است را اجرا کنید. کارشناسیارشد (شنوایی شناسی)، Au.D.، STI، دکترا، و یا SCD، بسته به برنامه و کشور حضور داشتند: یک کارشناس شنوایی سنجی معمولا با یکی از شرایط زیر فارغ التحصیلان.
کلمات کلیدی مرتبط: تحلیلگر و طراح نرم افزار , نیاز به یک جوشکار دهکده المپیک یک شیفت کار , آگهی استخدام مهندس برق , آشپز در منطقه 5 دارای گواهینامه , استخدام منشی مطب تهران , پیک ماهر در منطقه شیش , استخدام حسابدار تهران , ویزیتور یزد خیلی عالی , کارشناس تحقیقات بازار , حسابدار پاره وقت در خیابان حافظ در منطقه عالی ,
يکشنبه سوم 8 1394
(0) نظر
برچسب ها :
X