شنوايي سنج
ماستوئید مصنوعی
ماستوئید مصنوعی / جفت مکانیک (گوش استخوان انتقال سیستم شبیه ساز)ماستوئید مصنوعی (یا کمیسیون مستقل انتخابات جفت مکانیک، همانطور که در IEC60318-6 مشخص شده) یک دستگاه صوتی طراحی شده است که به ارائه یک امپدانس مکانیکی وابسته به فرکانس نزدیک که از بخش ماستوئید از استخوان تمپورال است. آنها در درجه اول استفاده برای کالیبره کردن کانال استخوان انتقال از یک صداسنج، که خود استفاده می شود برای تست شنوایی بیمار در پاسخ به مکانیسم استخوان انتقال با ارائه سطح نیروی شناخته شده در فرکانس های مشخص شده است.دستگاه شامل یک گنبد، که نشان دهنده یک شبیه سازی مکانیکی از استخوان ماستوئید انسان، از نظر امپدانس مکانیکی وابسته به فرکانس آن، و دارای یک مبدل نیرو برای اندازه گیری سطح نیروی تحویل داده زمانی که استخوان روان شناسی استفاده می شود.

خروجی الکتریکی از مبدل نیرو است که معمولا با یک متر سطح صدا اندازه گیری، و نشان می دهد سطح نیرو، (یا نیروی سطح شنوایی زمانی که به RETFL اشاره شده است، مرجع آستانه معادل نیروی سطح ') است که شنونده واقعی خواهد بود توسط سیگنال و استخوان همان وسیله ارتعاش و نوسان در معرض زمانی که در سنجش شنوایی استفاده می شود. این ترکیب کامل از ماستوئید مصنوعی، صدا سنج و منجر مرتبط و غیره است که به عنوان "سیستم کالیبراسیون ادیومتری" نامیده است.
کلمات کلیدی مرتبط: توسعه یک استراتژی رفتن به بازار , استان خراسان جنوبی خیاط با حقوق و مزایای عالی , چگونه یک گرافیست بزرگ شویم , مهندس مکانیک میدان آزادی در منطقه عالی , تحلیلگر و طراح نرم افزار , تراشکار استخدام در دهکده المپیک با موقعیت ویژه , تبدیل به یک متخصص آموزش , درآمد یک منشی مدیرعامل یزد یک شیفت کار , آهنگسازان و نوازندگان , استخدام آشپز در سبزوار در محیطی آرام ,
چهارشنبه سیزدهم 8 1394
(0) نظر
برچسب ها :
X